قیمت پنجره دوجداره

لیست انواع قیمت پنجره دوجداره:

کارخانه درب و پنجره upvc پنجره تانسو از شما مشتری عزیز و همراه گرامی تشکر کرده و در اینجا مرور و تحلیلی بر قیمت پنجره upvc خواهیم داشت و قیمت پنجره یو پی وی سی را بر اساس ابعاد فرضی بصورت قیمت متر مربعی پنجره upvc ارائه میدهیم .قیمت متر مربعی حدودی بوده و جهت محاسبه دقیق قیمت پنجره upvc مورد نظر از طریق تماس با کارشناسان پنجره تانسو قیمت و توضیحات دقیق را بصورت رایگان دریافت نمایید.

اگر فرصت کافی برای مطالعه این صفحه ندارید ما قیمت پنجره دوجداره upvc را در طرحهای مختلف بررسی و محاسبه کرده و در این قسمت با تصویر محصول و قیمت حدودی هر طرح ارائه داده ایم. لازم به ذکر است قیمت پنجره یو پی وی سی با طرح های مختلف میتواند متفاوت باشد . ما در اینجا بصورت دقیق و مختصر و کامل قیمت پنجره را مورد بررسی قرار دادیم که تا شما بتوانید اطلاعات مفیدی در انتخاب محصولات درب و پنجره upvc خود داشته باشید.

لیست قیمت پنجره:

برای اطلاع کامل از روند قیمت گذاری پنجره یو پی ی سی حتما این پیج را دقیق بخوانید:

  قیمت ها در مورخ مهر ۱۳۹۹ به روز شده است.

656,500 تومان/ ویستابست یراق vorne
۶۵۶,۵۰۰ تومان/ ویستابست یراق vorne
۲,۸۲۷,۵۰۰تومان/ویستابست یراق vorne
۲,۹۲۵,۰۰۰ تومان/ویستابست یراق vorne
۴,۰۹۵,۰۰۰ تومان/ویستابست یراق vorne
۴،۷۳۸,۵۰۰ تومان/ویستابست یراق vorne
۵,۷۵۲,۵۰۰ تومان/ ویستابست یراق vorne
۳,۰۲۲,۵۰۰ تومان/ویستابست یراق vorne
۳,۴۷۱,۰۰۰تومان/ویستابست یراق vorne
۳,۴۹۰,۵۰۰ تومان/ویستابست یراق vorne
۲,۶۷۷,۵۰۰ تومان/ویستابست یراق vorne
۴,۰۹۵,۰۰۰ تومان/ویستابست یراق vorne
۲,۹۸۳,۵۰۰ تومان/ویستابست یراق vorne
۳,۴۸۲,۷۰۰ تومان/ویستابست یراق vorne
۴,۰۹۵,۰۰۰ تومان/ویستابست یراق vorne
۴,۷۸۶,۰۰۰ تومان/ویستابست یراق vorne
۵,۴۲۱,۰۰۰ ویستابست یراق vorne
۶,۷۲۷,۵۰۰ تومان/ویستابست یراق vorne
۶,۰۵۰,۰۰۰ تومان ویستابست یراق vorne
۷,۳۱۲,۰۰۰ تومان ویستابست یراق vorne
۶,۸۲۵۰۰۰ تومان/ویستابست یراق vorne
۸,۲۸۷,۰۰۰ تومان/ ویستابست یراق vorne
۱۶,۴۷۰,۰۰۰ ویستابست /یراق فولکس واکنی roto آلمان

در مواردی مثل برزگ بودن ابعاد و یا سبک معماری ساختمان و یا شرایط آب و هوایی ، که نمی توان از پنجره upvc استفاده کرد باید از پنجره آلومینومی و از نوع ترمال بریک آن استفاده کرد، پنجره آلومینیومی با توجه به اینکه مقاومت بیشتری نسبت به پنجره upvc دارد ، گزینه مناسبی جهت پنجره های بزرگ سایز با کاربری های ویلایی می باشد.

چه مواقعی حتما باید از پنجره دوجداره آلومینیومی استفاده کرد:

  • وقتی ابعاد پنجره شما بزرگ است و خارج از سایز استاندارد می باشد ، مثلا ارتفاع ۳ متر و عرض ۴ متر، این ابعاد از پنجره بهتر است با پروفیل های آلومینوم تولید گردد چون مقاومت آن بالا تر است و پنجره دچار لرزش نخواهد شد، ممان اینرسی پنجره upvc معمولی با گالوانیزه ۱.۵ میلمتر برابر است با حدود ۱.۶ این عدد در مولین استاتیکی سری ۶۰ به عدد ۶.۵ و در مولین استاتیکی سری ۷۰ در بهترین حالت به عدد ۱۰ می رسد. اما ممان اینرسی پنجره آلومینومی در کمترین حالت عدد ۱۱ می باشد که تا ۳۵ سانتی متر به توان ۴ می توان ادامه داد.
  • انتخاب نوع پنجره، آلومینیومی باشد و یا upvc خیلی وقت ها سلیقه ای می باشد. با توجه به تنوع رنگ در آلومینیوم و دارا بودن انواع رنگ های پودری و آنادایز، و اینکه ظاهری مقاوم تر و مستحکم دارد ، خیلی از سلایق ها به سمت انتخاب پنجره آلومینیومی بیشتر گرایش پیدا می کند.
  • تنوع رنگ در مدل های پنجره آلومینیومی که در انواع رنگ های پودری و آنادایز موجود می باشد.
  • در ساختمان های بالای ۶ طبقه و با سایز پنجره با ارتفاع بالای ۱.۸۰ با توجه به فشار وارد شده از طرف باد بر پنجره ، بهتر است از پنجره آلومینیومی استفاده کرد. فشار وارد شده از طرف باد در طبقات بالایی ساختمان باعث دفورمه شدن پروفیل upvc در طی زمان در پنجره های با ارتفاع بلند خواهد شد. و پنجره حالت عایق بودن خود را از دست خواهد داد. آمدن صدای زوزه باد از پنجره ناشی از همین نیروی وارد شده از طرف باد بر پنجره می باشد.

در زیر قیمت انواع پنجره آلومینومی ترمال بریک آورده شده است، جهت ابدست آوردن اطلاعات فنی در ارتباط با مقاطع پروفیل به قسمت محصولات  پنجره آلومینیومی سایت مراجعه نمایید:

 

  ********** قیمت ها در مهر ۱۳۹۹ بروز رسانی شده است و بدون هزینه شیشه و نصب می باشد.**********

۱۷.۷۶۰.۶۰۰ریال/۹.۹kg
۵۸,۲۱۰,۲۰۰ ریال/۲۸,۳kg
۶۷,۳۵۹,۶۰۰ریال/۳۳,۴kg

۶۹,۶۹۱,۸۰۰ ریال/۳۴,۷kg
۸۴,۵۸۲,۰۰۰ریال/۴۳kg
۹۲,۱۰۱,۸۰۰ ریال/۳۹,۷ kg
۱۲۴,۸۵۲,۲۰۰ ریال/۶۱,۳kg
۶۶,۲۸۳,۲۰۰ ریال/۳۲,۸kg
۱۰۱,۱۷۱,۴۰۰ ریال/۴۸,۱ kg
۸۲,۰۳۳,۸۰۰ ریال/۳۷,۷kg
۷۴,۸۹۴,۴۰۰ ریال/۳۷,۶kg
۹۰,۶۴۵,۰۰۰ ریال/۴۲.۵kg
۵۶,۹۱۷,۸۰۰ ریال/۲۳,۷kg
۷۷,۳۶۶,۴۰۰ ریال/۳۵,۱kg
۸۷,۹۵۴,۰۰۰ ریال/۴۱kg
۱۰۰,۰۳۵,۶۵۰ ریال/۴۷,۴kg
۱۲۳,۸۹۵,۸۰۰ ریال/۶۰,۷kg
۱۳۰.۳۵۲.۴۳۴ریال/۶۴.۲kg
۱۶۸,۳۸۷,۰۰۰ ریال/۸۵,۵kg
۱۴۳,۹۱۹,۰۰۰ ریال/۶۳.۵kg
۱۸۶,۶۱۶,۲۰۰ ریال/۸۷,۳kg
۱۶۱,۳۲۰,۸۰۰ ریال/۷۳,۲kg
۲۱۰,۱۱۷,۶۰۰ ریال/۱۰۰,۴kg
۲۰۳,۹۱۲,۸۰۰ ریال/۴۱,۲kg
۱۸۹,۳۸۱,۴۰۰ ریال/۳۳,۱kg

 

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره توسط یک نرم افزار در داخل سایت امکان پذیر نمی باشد و اگر هم در بعضی از سایت ها قرار داده شده است این محاسبه دقیق نمی باشد چون جهت استعلام قیمت باید ابعاد به طور دقیق وارد نرم افزار طراحی پنجره دوجداره گردد و نحوه محاسبه هر کدام، پنجره آلومینیومی و پنجره upvc متفاوت می باشد.

بطور مثال نحوه محاسبه قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی بدین صورت است که با توجه به نوع پروفیل مصرفی وزن کل آلومینیوم مصرفی برای تعداد پنجره های مشخص محاسبه می گردد و قیمت بصورت هر کیلو گرم مثلا ۸۵۰۰۰ هزار تومان جهت آلومینیوم ترمال بریک آنادایز ( مورخ اول خرداد ۹۸) و هر کیلو گرم ۷۰ هزار تومان جهت آلومینیوم ساد و نرمال محاسبه می گردد.

قیمت یراق نیز بصورت هر دست محاسبه می گردد. قیمت یراق نیز در پنجره آلومینیومی با توجه به وزن لنگه بازشو و در پنجره upvc با توجه به عرض و ارتفاع بازشو مشخص می گردد.

از اینرو جهت محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره بصورت دقیق حتما باید ابعاد پنجره و مقدار پروفیل مصرفی توسط نرم افزار طراحی پنجره آنالیز و بهینه شود و با توجه به میزان پرت، مخصوصا در آلومینیوم، قیمت دقیق پنجره دوجداره محاسبه گردد.

نحوه محاسبه قیمت شیشه دوجداره نیز بصورت هر متر مربع می باشد.

بطور متوسط قیمت هر متر مربع پنجره دوجداره upvc از هر متر ۱ میلیون تومان به بالا قابل محاسبه می باشد. و قیمت هر مترمربع پنجره دوجداره آلومینیومی نیز بطور متوسط از هر متر مربع ۱/۲۰۰/۰۰ تومان جهت ترمال بریک ، قابل محاسبه می باشد.

 

 

دسترسی های سریع

صفحه درخواست پیش فاکتور درب و پنجره رفتن به صفحه دانلود کاتالوگ پنجره تانسو
برای مشاوره آنلاین در واتساپ کلیک کنید.
دکمه بازگشت به بالا