برند های همکار پنجره تانسو

کارخانه وین تک – WinTech

تولید کننده انواع سیستم های پروفیل دوجداره

معرفی کلی کارخانه وین تک

کارخانجات وین تِک (WINTECH) در ایران و سایر کشورها (ترکیه، آلمان، روسیه، اوکراین، آذربایجان، تونس و هندوستان) متعلق به گروه شرکت‌های ADO ترکیه به مرکزیت شهر آنتالیا می‌باشند که تاریخچه تاســیس آن به سال ۱۹۵۶ میلادی برمی‌گردد که با تولید لاستـیک‌های مورد نیاز در زیره‌های کفش شروع به فعالیت نموده است.

فعالیت تولیدی آغاز شده در آن سال‌ها توسط خانواده ساک ،تاکنون طی بیش از نیم قرن، همه‌ساله درحال توسعه بوده و در حال حاضر علاوه بر تولید پروفیل‌های یو پی وی سی (UPVC) مورد نیاز در صنعت ساختمان، در سه قاره اروپا، آسیا و آفریقا و ۸ کشور، دارای کارخانه‌های متعدد است.

تولیدی در زمینه‌های تولید انواع درب‌های داخلی ساختمان با متریال کامپوزیت (WOOD PVC)، پوشش سالن‌های بزرگ صنعتی از جنس UPVC، چندین کارخانه تولید سیمان و لوله‌های پی وی سی (PVC) و قالب‌های بتنی مدولار و کارخانه تولید انواع یراق‌آلات مورد نیاز در صنعت درب و پنجره UPVC  می‌باشد.

همچنین به‌صورت گسترده در زمینه‌های تولید انبوه مسکن و شرکت‌های ساختمانی، تولید انرژی از طریق تاسیس نیروگاه‌های آبی و بادی و شرکت‌ها و فرآورده‌های معدنی فعالیت داشته و در راستای اداره این مجموعه‌ها، چندین هزار پرسنل و مدیران اداری و تولیدی مشغول به فعالیت می‌باشند.

گروه شرکت‌های ADO با تاسیس دفاتر تجاری، نمایندگی‌ها و انبارهای زیر مجموعه خود در بیش از ۵۴ کشور همواره در حال توسعه بازارهای هدف و صادرات محصولات خود می‌باشد.

فعالین وین تک در ایران

پروفیل‌های یو پی وی سی با برند تجاری وین تِک در سال ۱۳۷۹ شمسی (۲۰۰۰ میلادی) وارد بازار مصرف کشور ایران گردید و با توجه به مزایای این محصولات و همچنین سیاست‌های تشویقی و حمایتی دولت جمهوری اسلامی ایران در تصویب و اجرای قوانین بهینه‌سازی مصرف انرژی، مورد توجه و مصرف در بخش‌های خصوصی و دولتی صنعت ساختمان قرار گرفت.

به طوری که از سال ۱۳۷۹ شمسی (۲۰۰۰ میلادی) تا ۱۳۸۹شمسی (۲۰۱۰ میلادی) مجموعه وین تِک توانست با ایجاد دفاتر فروش و انبارهای لجستیک در تهران، موفق به ایجاد شبکه گسترده نمایندگی ساخت درب و پنجره‌های دوجداره یو پی وی سی گردد و طی این سال‌ها با واردات انواع پروفیل‌های UPVC از کارخانه ترکیه، این شرکت اقدام به تامین نیازها و خدمات‌دهی به اشخاص حقیقی و حقوقی طرف قرارداد WINTECH و مشتریان خود در سراسر کشور ایران نموده است و به دنباله این کار رفته رفته تبدیل به یکی از رقبای شناخته شده شرکت ویستابست شد.

نمای کارخانه وین تک
ظاهر بیرونی کارخانه وین تک

با توجه به سیاست‌های گروه سرمایه‌گذاری وین تک و در راستای خدمات‌دهی بهینه به مشتریان، در ابتدای سال ۱۳۸۹ شمسی (۲۰۱۰ میلادی) تصمیم به ایجاد و تاسیس کارخانه تولیدی انواع پروفیل‌های یو پی وی سی در کشور ایران و با مشارکت بخش خصوصی ایرانی گرفته شد.

پس از بررسی مناطق مختلف در کشور ایران، با خرید زمینی به مساحت ۳۶۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی سرمایه‌گذاری خارجی استان آذربایجان شرقی واقع در شهر تبریز، مراحل احداث فاز یک این کارخانه شروع و طی ۱۸ ماه با احداث سالن‌های تولیدی و فضای اداری مناسب به متراژ ۱۶۰۰۰ متر مربع و پس از استقرار آخرین تکنولوژی روز این صنعت از اوایل آبان ماه سال ۱۳۹۰ شمسی (ماه نوامبر سال ۲۰۱۱ میلادی) افتتاح و شروع به فعالیت نمود.

پس از آن نیز مدیران مجموعه وین تک همواره در حال بررسی و توسعه زیرساخت‌های اداری، فنی، صنعتی، واحدهای کنترل کیفی و تحقیق و توسعه مجموعه وین تک بوده‌اند.

به‌طوری که تا پایان سال ۱۳۹۲ شمسی (۲۰۱۳ میلادی) مساحت کارخانه وین تک در ایران به ۴۵۰۰۰ مترمربع افزایش و مساحت سالن‌ها و زیربنای سرپوشیده صنعتی، اداری و انبارهای مواد اولیه و همچنین انبارهای مکانیزه ارسال محصولات بالغ بر ۲۰۰۰۰ مترمربع گردید.

لازم به ذکر است که مجموعه وین تک در ایران، در برنامه‌های آتی خود با تخصیص زمینی به متراژ ۴۷۰۰۰ متر مربع در شهرک‌های صنعتی ایران، جهت احداث کارخانجات است.

تولید انواع پروفیل‌های آلومینیومی صنعتی و پروفیل‌های آلومینیومی ترمال بریک با پوشش آنادایز (مورد نیاز صنعت ساختمان و سایر صنایع) و مجموعه‌های تولیدی پروفیل‌های کامپوزیت (WOOD PVC) و نیز کارخانه تولید درب‌های ساختمانی از این نوع پروفیل‌ها، جهت تاسیس در دست اقدام قرار گرفته است.

مجموعه پنجره تانسو یکی از نمایندگان قدیمی و شناخته شده پروفیل وین تک در استان تهران و قزوین است که از تولیدات شرکت وین تک جهت ساخت درب و پنجره دوجداره در پروژه های مختلف خود استفاده می‌نماید.

کارخانه وین تک و خط های تولید پروفیل

همکاری و قراردادهای بین گروه کارخانجات وین تک با شرکت KRAUSS MAFFEI آلمان تمامی اکسترودر های مورد استفاده مجموعه کارخانه پروفیل وین تک در ایران از این شرکت شناخته شده و با آخرین تکنولوژی و تحقیقات روز این شرکت بهره گیری شده و در کارخانه وین تک ایران قرار گرفته است.

داخل کارخانه وین تک
دستگاه های مورد استفاده شرکت پروفیل وین تک

تکنولوژی مورد استفاده تولید

مدیریت صحیح، بهره‌گیری از پرسنل متخصص و کارآزموده و استقرار ماشین‌آلات و خطوط تولیدی مدرن و پیشرفته، رئوس اصلی هرم تولید می‌باشند و جهت تولید محصولی با کیفیت است.

نظارت اصلی این هرم بدون هیچ نقصی بوده تا عوامل تاثیر گذار در تولید با نظم و نظارت خاص در کنار هم قرار بگیرند و مدیریت شوند. در کارخانجات وین تک طی سال‌های مدوام تولید، علاوه بر بالا بردن دانش فنی و مهارت نیروهای متخصص، همواره بهترین تکنولوژی، ماشین‌آلات و دستگاه های مورد نیاز این صنعت انتخاب و در کارخانه های WINTECH قرار گرفته است.

در کارخانه های تولید پروفیل‌ های UPVC مهم ترین بخش‌ها و بسیار حساس، واحد میکسینگ می‌باشد و در جهت تولید پروفیل‌های یو پی وی سی با کیفیت و رنگ یکنواخت، بهره‌گیری از سیستم میکسینگ و انتقال مواد به صورت پیشرفته و اتوماتیک کار انجام میدهند یکی سیستم میکسینگ استقرار یافته در کارخانه وین تک ایران یکی از پیشرفته‌ترین و مدرن‌ترین سیستم‌های موجود در جهان بوده، به‌طوری که فقط بارگیری مواد اولیه و افزودنی‌های پلیمری توسط نیروی انسانی انجام می‌گیرد.

پس از انتقال این مواد به سیلو های مشخص شده و با توجه به نیاز مصرف خط های تولیدی (اکسترودرها) سیستم به صورت تمام اتوماتیک مواد مورد نیاز را با توجه به ترکیب مشخص شده و با دقت صدم کیلوگرم از سیلوها به دستگاه میکسر منتقل و پس از ترکیب این مواد (ترکیب های گرم و سرد) و اتمام دوره انتظار در سیلوی کمپاند به خطوط تولیدی منتقل می‌نماید.

استقرار سیستم‌های یکپارچه و پیشرفته میکسینگ در کارخانه های وین تک موجبات تولید محصولاتی با کیفیت یکسان و یکنواخت را فراهم آورده است.

دستگاه مکسینگ کارخانه وین تک

کنترل کیفی

پروفیل وین تک UPVC استقرار سیستم‌های مدیریت کیفیت جهت تحقق اهداف سازمانی از جمله کیفیت محصولات تولیدی از مرحله تأمین مواد اولیه تا محصول نهایی که به مشتری تحویل می‌گردد.

همواره یکی از مهم‌ترین مباحث در گروه کارخانجات وین تک بوده و در جهت تحقق این هدف راهکارهایی اتخاذ گردیده که شامل موارد ذیل می‌باشد:

 1. استفاده از نیروی انسانی متخصص و کارشناسان کاربلد
 2. استفاده از تکنولوژی‌های برتر جهان بر اساس استاندارد های ملی
 3. استفاده از تجهیزات درجه یک جهان بر اساس استاندارد رال(RAL) آلمان
 4. تأمین مواد اولیه با کیفیت یکنواخت از تأمین ‌کنندگان معتبر

 

مواد اولیه

کارشناسان وین تک

 • Impact Modifier: جهت افزایش مقاومت پروفیل در برابر ضربات و عدم شکنندگی تا حدود استاندارد مجاز
 • Filler: جهت پرکنندگی محصول و افزایش خواص مکانیکی
 • Heat Stabilizers: جهت افزایش مقاومت حرارتی محصول در پروسه تولید
 • Processing Aids: کمک فرایندها به منظور روان‌سازی پروسه تولید
 • Lubricants: جهت ایجاد سطحی صیقلی و شفاف در پروفیل‌های UPVC
 • Pigment: رنگ دانه‌ها که بصورت جزئی و در جهت ایجاد رنگ دلخواه در پروفیل‌های UPVC مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • Titanium Dioxide: جهت مقاومت پروفیل‌های UPVC (به خصوص پروفیل‌های سفید رنگ) در برابر تغییر رنگ در اثر تابش اشعه UV خورشید

کلیه کارخانجات وین تک با توجه به عقد قراردادهای بین‌المللی با شرکت‌ها و پتروشیمی‌های تولیدکننده، این مواد را به صورت متمرکز در جهت حفظ کیفیت کلیه محصولات تولیدی از بهترین برند های کشور و معتبرترین تأمین ‌کنندگان پروفیل پنجره تهیه میکند.

آزمایشگاه کارخانه

همواره تضمین کیفیت محصولات تولید شده جهت جلب رضایت مشتریان، به عنوان یکی از اهداف استراتژیک و مبحث مهم در گروه کارخانجات وین تک مطرح می‌باشد.

موجبات استقرار سیستم‌های کنترل کیفیت فرایند تولید محصولات، از مرحله تامین مواد اولیه تا محصول نهایی و با استفاده از منابع انسانی متخصص و کارآزموده به همراه تجهیزات آزمایشگاهی مدرن و پیشرفته در واحد آزمایشگاه و کنترل کیفیت کارخانه وین تک ایران گردیده است.

بر اساس اقدامات فوق، کارخانه وین تک ایران طی اولین ماه‌های تولید علاوه بر دریافت گواهینامه اجباری درج علامت استاندارد کشور ایران بر روی محصولات بر اساس الزامات استاندارد ISIRI 12291 می باشد.

آزمایشگاه کارخانه وین تک در ایران موفق به دریافت گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه همکار از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران به شماره ASH/2626 گردیده و در حال ارائه خدمات آزمون به ادارات استاندارد سراسر کشور، گمرکات، شرکت‌های بازرسی و سایر متقاضیان در زمینه پروفیل‌های یو پی وی سی می‌باشد.

گواهی نامه ها و استانداردها

برای مشاهده اطلاعات و تصویر سایز کامل گواهینامه های شرکت وین تک بر روی هر عکس کلیک کنید.

محصولات و کاتالوگ شرکت وین تک

پروفیل‌های تولید شده در گروه کارخانجات وین تک شامل پروفیل‌های یو پی وی سی تولید شده در کارخانه ایران و کارخانجات خارج از کشور ایران می‌باشد و تمامی محصولات تولیدی در این کارخانجات با تکنولوژی یکسان و ترکیبات مواد اولیه همگون تولید شده است.

از طرف واحد نظارت و کنترل کیفی مرکزی، مستقر در کارخانه مرکزی، به‌صورت مرتب کنترل و نظارت می‌گردد و جهت کنترل و حفظ کیفیت برند وین تک در کلیه واحدهای تولیدی در تمامی کشورها نظارت دقیق علمی و عملی وجود داشته و همواره گزارش عملکرد واحدهای تولیدی به‌صورت ماهانه با آنالیز دقیق به مدیریت کنترل کیفی مرکزی ارسال می‌گردد.

پروفیل‌ های تولید شده در کارخانه ایران با در نظر گرفتن نیازها و شرایط آب و هوایی و جغرافیایی کشور ایران و کشورهای همجوار طراحی گردیده و در ترکیب فرمولاسیون این پروفیل‌ها شرایط جوی حاکم بر این کشورها از نظر حفظ کیفیت و مقاومت این محصولات لحاظ گردیده است.

مصرف پروفیل‌های یو پی وی سی تولید شده در کارخانه ایران جهت پروژه‌های ساختمانی موجود در این کشور بهینه‌تر بوده و طول عمر و دوام کیفیت بیشتری خواهد داشت.

دسترسی های سریع

صفحه درخواست پیش فاکتور درب و پنجره رفتن به صفحه دانلود کاتالوگ پنجره تانسو
برای مشاوره آنلاین در واتساپ کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا