دانلود کاتالوگ پنجره تانسو

درب و پنجره یو پی وی سی امروزه نقش غیرقابل انکاری را در صنعت ساختمان ایفا می‌کند. در عصر حاضر کمتر ساختمانی وجود دارد که درب و پنجره خود را به شیوه‌های قدیمی (چوبی، آلومینیومی ساده و…) بنا نماید. هرچند که الزامات استاندارد ملی ساختمان نیز در گسترش فرهنگ استفاده از این نوع درب‌ها و پنجره‌ها نقش به سزایی را ایفا نموده است.

مجموعه پنجره تانسو با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در صنعت ساختمان و به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده سیستم‌های درب و پنجره در استان های تهران، قزوین، مازندارن، کیش، بندر عباس و  دیگر نقاط کشور و نماینده رسمی پروفیل شرکت‌های ویستابست و وین تک، هافمن، فعالیت محوری خود را بر روی طراحی، تولید، نصب و نگهداری درب و پنجره دو جداره UPVC متمرکز نموده است.

شما کارفرمای گرامی از طریق ورود به هر یک از بخش‌های زیر می‌توانید نسبت به مشاهده اطلاعات جامعی در زمینه درب و پنجره یو پی وی سی اقدام حاصل نمایید. بخش “پنجره دوجداره UPVC” شامل اطلاعات کاملی در زمینه چیستی درب و پنجره‌های دو جداره، مروری بر پروسه تولید، مزیت‌های استفاده در قیاس با دیگر سیستم‌ها، انواع شیشه‌های یک، دو و چند جداره، اطلاعات فوق‌العاده در اختیار شما قرار می دهد همچنین در بخشی دیگر از این بخش، پروژه‌های اجرایی مجموعه پنجره تانسو با عنوان “نمونه کار پنجره دوجداره” در منو بالای سایت برای استان هایی مختلف کشور، طرح تعویض پنجره‌های یو پی وی سی با مدل‌های قدیمی و پنجره های ترمال بریک و نرمال بریک در سیستم های مختلف از آن‌ها قابل مشاهده است.

نهایتا از طریق کلیک بر روی گزینه “دانلود کاتالوگ پنجره دوجداره” در پایین همین می‌توانید نسبت به دانلود آن اقدام نمایید. این کاتالوگ علاوه بر معرفی فعالیت‌های گروه پنجره تانسو در زمینه درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی، اطلاعات مفید و مختصری را در زمینه های “پنجره دوجداره ترمال بریک” و “شیشه پنجره دوجداره” به شما ارائه خواهد نمود.

 

دسترسی های سریع

صفحه درخواست پیش فاکتور درب و پنجره رفتن به صفحه دانلود کاتالوگ پنجره تانسو
برای مشاوره آنلاین در واتساپ کلیک کنید.
دکمه بازگشت به بالا