مقالات

دوجداره به طور کلی یعنی چه و چه تاثیری دارد؟

دوجداره چیست؟

از دست دادن گرما یا سرما در خانه ممکن است به دلیل عایق بندی کم درب و پنجره ها باشد. برای مقابله با این مشکلات، می توانید از شیشه های دوجداره استفاده کنید و با استفاده از شیشه دوجداره، پنجره های خود را بهبود ببخشید.

شیشه دوجداره چیست و چه کاربردی دارد؟

این روش به این معنی است که به جای نصب یک پنجره تک جداره ، از دو صفحه برای داشتن عایق بندی بهتر استفاده خواهیم کرد. این دو شیشه با هم، به دلیل گاز آرگونی که به شیشه تزریق می شود، کیفیت عایق آن را از نظر عایق بندی صدا و دما بهبود می بخشد.

همچنین می توانید از بین دو جداره و سه جداره برای پنجره های خانه خود انتخاب کنید که باعث می شود عایق بندی بهتر و محکم تری داشته باشید. به خاطر داشته باشید که سیستم دوجداره می تواند در پنجره های دوجداره نیز اعمال شود که تاثیر آنها چند برابر میشود.

قاب های مناسب برای دیوارهای دوتایی کدامند؟

قاب پی وی سی: این نوع پنجره ها به دلیل عمر طولانی و طولانی و مزایای بسیار مناسب ساختمانهای مختلف است. این ماده یکی از پرکاربردترین انواع مواد در ایران است.

قاب آلومینیومی: پنجره آلومینیومی با شیشه دوجداره این نوع قاب بسیار سبک است اما با گذشت سال ها مقاومت بسیار بالایی دارد و ساختار ظریف و زیبا باعث محبوبیت بسیار زیاد آن شده است اما از ایرادات آن هزینه تمام شده تولید آن است که نسبت به پنجره UPVC گرانتر است.

مزایای در و پنجره دوجداره

یکی از دلایل انتخاب سیستم دو جداره کاهش میزان قبض های انرژی است. در واقع با اتخاذ این روش، گرما و سرما را از دست نخواهید داد، زیرا پنجره عایق بندی شده و مشکل شما برطرف خواهد شد.همچنین دارای عایق صوتی بهتری هستند.

اگر در یک مکان شلوغ زندگی می کنید، نصب یک پنجره دوجداره به شما کمک می کند از آلودگی صوتی ناشی از ازدحام جمعیت جلوگیری کنید. همچنین اگر در منزل کار می‌کنید صدای اطراف شما را اذیت نخواهد کرد.

توجه داشته باشید که شیشه های دوجداره و تعویض پنجره های قدیمی خانه باعث افزایش ارزش ملک شما می شود و خانه شما به یک خانه زیبا و کارآمد تبدیل می شود. بهترین پنجره دو جداره استاندارد ترین است و تمام مزایای پنجره دو جداره با استاندارد آن تعیین می شود.

قیمت شیشه دوجداره چقدر است؟

هزینه خرید و نصب سیستم شیشه دوجداره به عوامل زیادی بستگی دارد. سبک، شکل، نوع مواد، اندازه و اندازه پنجره و تعداد پنجره ها نیز بر هزینه های نهایی شما تأثیر می گذارد.

مطالعات نشان می دهد که افزودن شیشه دوجداره هزینه صورتحساب ها را کاهش می دهد، درست است؟

از آنجا که قیمت انرژی به طور قابل توجهی افزایش یافته است، سرمایه گذاری در پنجره های دوجداره اجتناب ناپذیر به نظر می رسد و با گذشت زمان قیمت پنجره ها از تفاوت قیمتی که برای قبوض خود کمتر پرداخت می کنید باز خواهد گشت و آینده نگری هنرمندانه برای صرفه جویی در هزینه ها است.

دسترسی های سریع

صفحه درخواست پیش فاکتور درب و پنجره رفتن به صفحه دانلود کاتالوگ پنجره تانسو
برای مشاوره آنلاین در واتساپ کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا