مقالات

استاندارد های نصب پنجره upvc به همراه شیشه های دوجداره

سوالی مهم که پاسخ آن را برایتان آورده ایم! چگونگی نصب پنجره دوجداره!

از آنجا که کیفیت پنجره دو جداره رابطه مستقیمی با نوع نصب دارد و عناصر مورد استفاده برای اتصال پنجره ها به درگاه نصب و ساختار اتصالات بسیار مهم است و باید به گونه ای باشد که تمام نیروهای فیزیکی موثر بر روی پنجره برداشته می شود در اینجا چند مرحله مهم در نصب پنجره های پی وی سی آورده شده است که باید انتظارات زیر را برآورده کند:

  1. متناسب با فشارهای ورودی از جمله فشار باد و فشار انتقال باقی بماند.
  2. نوسانات دما و تغییرات آب و هوایی نباید بر نحوه عملکرد آن تأثیر بگذارد.
  3. انتظارات لازم را از نظر عایق حرارتی و صوتی برآورده کنید.
  4. برای اطمینان از زندگی و سلامتی افراد.
  5. فشار اضافی به پنجره PVC وارد نکنید.
  6. از آسیب رطوبت جلوگیری کنید.
  7. آب بندی اتصالات بین پنجره PVC و سوراخ نصب دائمی.

یک پنجره PVC با دو جداره را چگونه نصب کنید؟

 

قاب را در محل نصب قرار دهید!

ابتدا داخل درگاه نصب از نظر پاکیزگی و عدم وجود مواد زائد بررسی می شود ، پس از آن پنجره های PVC در جای خود قرار می گیرند و با همان فاصله از کناره های درگاه نصب ، فاصله می گیرند.

تراز و لوله کشی پنجره PVC

این مرحله یکی از مهمترین قسمتهای عملیات نصب است ، زیرا عملکرد صحیح قطعات متحرک و اتصالات به تراز و عمود بودن قاب بستگی دارد ، بنابراین استفاده از یک اسپیسر مخصوص برای عملیات تسطیح فواصل مختلف بین دیوار و Frame تراز و شاقول آن را تضمین می کند.

پیچ های اتصال را محکم کنید.

پس از اطمینان از سطح و قائم بودن پنجره PVC در محل نصب ، پیچهای اتصال محکم و محکم می شوند.
قابل ذکر است که شرکت فراد پنجره در مراحل نصب پنجره از پیچ های بولتکس (یا بتونی) استفاده می کند که از نظر مقاومت و کارایی چندین برابر پیچ های معمولی است.

تزریق چسب به درز ها

متأسفانه ، در بعضی موارد دیده می شود که هنگام اندازه گیری اندازه پنجره ها به گونه ای گرفته می شود که پنجره در فاصله بسیار کمی و با اعمال فشار بر در نصب می شود. در نهایت ، آنها فقط در خارج مهر و موم می شوند با چسب سیلیکون لازم به ذکر است که این نوع نصب بسیار اشتباه است ، زیرا زیر سطح مقطع upvc پنجره خالی می ماند و پس از مدتی چسب سیلیکون به دلیل سرما و گرما از بین می رود و به دلیل شکاف زیر درز پنجره از بین می رود بخش. در نتیجه ، کیفیت پنجره نهایی کاهش می یابد.

در نتیجه، پنجره باید در فاصله استاندارد هر طرف درب نصب قرار داشته باشد و ابتدا با تزریق کف مخصوص پلی اورتان در زیر قسمت های پنجره ، کاملاً مهر و موم شود.

پس از مدت زمان مشخص ، کف مربوطه خشک شده و مقدار اضافی آن با چاقوی برش به زاویه ۴۵ درجه به داخل بریده می شود. عایق بندی نهایی با چسب سیلیکون روی کف انجام می شود. بدیهی است که چسب سیلیکون اضافی باید در اسرع وقت تمیز شود تا درز بین دیوار و قاب کاملاً صاف باشد.

نصب شیشه:

با اشاره به شماره ثبت شده روی جام ، هر جام در جای خود قرار می گیرد.

پنجره را تنظیم کرده و نیرو وارد کنید.

برای تنظیم و تنظیم باز شدن پنجره ها با کمک بسته بندی ها ، با پایین آوردن شیشه ، نیرویی به دو طرف قطر پنجره وارد می شود.

نصب آستانه های دو جداره PVC

برای نگهداری شیشه ، با استفاده از چکش (پی وی سی) یک سوراخ در محل نصب می شود.

دستگیره ها را ببندید!

اسلب و لولا درب و دستگیره از جمله اتصالات نصب شده بر روی پنجره PVC در بر روی پنجره از قبل قرار دارند آنها را تست و سپس از بسته شدن آنها اطمینان خاطر کنید.

کنترل و تنظیم نهایی!

در آخرین مرحله از عملیات نصب، کنترل های لازم در مورد عملکرد صحیح پنجره ها و درها انجام شد و با تنظیم نهایی کلیه نقص های احتمالی، رگلاژ کردن دوباره پنجره ها، بررسی کیفیت و نصب و در نهایت کیفیت نهایی تایید می شود.

فیلم های محافظ را بردارید!

با گذشت زمان ، حذف فیلم های محافظ پروفیل دشوارتر خواهد بود ، بنابراین بهتر است در پایان نصب پروفیل های خارجی که در معرض هوا هستند را تمیز کنید.

دسترسی های سریع

صفحه درخواست پیش فاکتور درب و پنجره رفتن به صفحه دانلود کاتالوگ پنجره تانسو
برای مشاوره آنلاین در واتساپ کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا