مقالات

تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره و نقش آن در کاهش مصرف گاز

چرا و چگونه پنجره های قدیمی را با پنجره های دو جداره جایگزین کنید:

قبل از ارائه جزئیات طرح تعویض پنجره قدیمی با پنجره های دو جداره UPVC ، توجه به چندین موضوع مهم ضروری است.
سرانه مصرف انرژی ایران ۴ تا ۵ برابر بیشتر از مصرف اتحادیه اروپا است.
این فاصله طولانی به معنای مکانی برای کاهش ۸۰ درصدی مصرف انرژی در ساختمان ها و کاهش ۵ تا ۱۰ درصدی در مصرف نباید ایده آل و سقف انتظارات تلقی شود.
مسلماً نمونه هایی از ساختمانها وجود دارد که مصرف گاز یک دهم ساختمانهای مشابه در همان شهر و آب و هوا است.
تصور مصرف ممکن است ۹۰٪ کمتر دشوار و غیرممکن باشد ، اما واقعیت دارد.
در همین حال ، ۴۰ درصد کاهش مصرف باید در کیفیت پنجره های ساختمان باشد ، ۳۰ درصد کاهش مصرف باید در وسایل گازسوز و سیستم های گرمایشی مورد استفاده در ساختمان ها باشد و ۱۰ درصد کاهش مصرف باید در تغییر رفتار مصرف باشد. . و لباس مردم یا به اصطلاح بنای فرهنگی.

جایگزینی پنجره، چرا پنجره را تغییر دهیم؟

متوسط ​​مصرف گاز در یک خانواده چهار نفره در یک واحد مسکونی ۱۵۰ متری حدود ۳۵۰ متر مکعب در ماه است. طبق هنجار برای هر متر مکعب گاز در سال ۱۹۹۳ در زمستان و تابستان ، مبلغ پرداختی توسط این خانوار:

۲۹.۰۵۰ = ۸۳ * ۳۵۰ تابستان

۴۶ ۵۵۰ = ۱۳۳ * ۳۵۰ زمستان

با توجه به موارد فوق ، با جایگزینی پنجره قدیمی همان واحد ۱۵۰ متر مربعی با پنجره های دو جداره با عایق UPVC ، مصرف گاز آنها ۴۰ در هر متر مکعب کاهش می یابد و همان خانوار با دو برابر هزینه می کند پنجره لعاب دار VC است:

۱۷.۴۳۰ = ۸۳ * (متر مکعب گاز مصرف شده) ۲۱۰ تابستان
(پرداخت تومان) (تومان)
۲۷.۹۳۰ = ۱۳۳ * (متر مکعب گاز مصرف شده) ۲۱۰ زمستان

با کمی تأمل در ارقام فوق ، به راحتی به این نتیجه خواهید رسید که با جایگزینی پنجره قدیمی با عایق دو جداره UPVC ، مبلغ پرداختی برای همان واحد ۱۵۰ متر مربع ۴۰ درصد کاهش می یابد.

همچنین می توانید با جایگزینی پنجره های دو جداره UPVC با محاسبات فوق ، به راحتی کاهش پرداخت خود را برای قیمت گاز مصرفی محاسبه کنید.
در واقع شما با پرداخت هزینه ای پنجره های خود را تعویض و عایق بندی می کنید که در مدت زمان کوتاهی پس داده می شود و علاوه بر این که هزینه خود را تحویل می گیرید و تحمل می کنید ، هزینه های زیادی در ارتباط با مصرف بنزین خود نخواهید داشت.

مهمتر از همه ، شما نقش بسیار مهمی در حفظ منابع و ذخایر انرژی برگشت ناپذیر برای نسلهای آینده و مردم داشته اید.

کاهش پرداخت برای مصرف گاز فقط یکی از مزایای تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دو جداره ، عایق صدا ، جلوگیری از نفوذ ۱۰۰٪ گرد و غبار به داخل و عمر طولانی از دیگر ویژگی های این نوع است. پنجره ها.

نحوه جایگزینی پنجره:

تعویض پنجره قدیمی با پنجره های عایق دو جداره UPVC ساده و بدون آسیب و در کمترین زمان است.
مشتریان و کاربران گرامی ، برای دستیابی به عناصر ذکر شده در بخش ، چرا تغییر می کنیم؟ هنگام انتخاب پنجره باید دقت داشته باشید و به یاد داشته باشید که موارد زیر را هنگام انتخاب پنجره UPVC رعایت کنید ، در غیر این صورت نه تنها به اهداف کاهش هزینه ، آلودگی صوتی ، آلاینده ها و ذرات گرد و غبار نخواهید رسید بلکه هزینه اضافی برای تعویض پنجره ها و شما هرگز به اهداف اعلام شده نخواهید رسید.

نکات مهمی که مشتریان عزیز باید هنگام انتخاب پنجره PVC خود در نظر بگیرند:

۱) نوع UPVC را انتخاب کنید:

مشخصات UPVC باید برای شرایط آب و هوایی ایران ساخته شود و دارای استاندارد RAL آلمان و گواهی نامه صنعت ساخت و ساز باشد ، در غیر این صورت در برابر نور خورشید ، سرما و گرما ترک خورده و تغییر رنگ می دهد. کار می کند. فراد پنجره بهترین پروفایل UPVC Vista را ارائه می دهد.

۲) نوع اتصالات را انتخاب کنید:

اتصالات پنجره UPVC علاوه بر عملکرد ، در عایق بندی پنجره ها در دهانه های مختلف نقش مهمی دارد. فراد پنجره در اتصالات آلمان از Roto و در اتصالات ترکیه از VHS در دسترس است.

۳) انتخاب یک تولید کننده خوب:

یکی از مهمترین فاکتورها در انتخاب پنجره UPVC کاملا عایق بندی شده ، انتخاب شرکتی است که پنجره UPVC را می سازد. ساده ترین راه بازدید از پروژه های ساخته شده توسط این شرکت است. چه داخل پنجره شما گالوانیزه باشد یا لاستیک و از چه ضخامت و ماده ای استفاده شده باشد ، همه به نوع شرکت تولید کننده درب و پنجره های دو جداره UPVC برمی گردد. حتما از کارخانه دیدن کنید.

۴) نوع لعاب:

۷۰٪ از پنجره شما از پنجره های دو جداره ساخته شده است ، بنابراین حتما از پنجره های دو جداره استاندارد با تزریق گاز آرگون و عایق بندی با چسب اولیه و ثانویه استفاده کنید.
برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقالات موجود در سایت مراجعه کنید.

۵) نصب مناسب پنجره خود:

آخرین و مهمترین مرحله مرحله نصب است که باید بصورت استاندارد و مطابق با توربینهای بادی استاندارد انجام شود.
برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله نحوه نصب صحیح ویندوزهای UPVC مراجعه کنید.

با توجه به محتوای این مقاله ، امیدواریم که مجموعه پنجره تانسو ، تولید کننده پنجره های UPVC ، بتواند نقش خود را در کاهش مصرف انرژی برگشت ناپذیر و مشتریان و مصرف کنندگان گران قیمت هنگام انتخاب پنجره ایفا کند. UPVC دوجداره به درستی هدایت شوند.

دسترسی های سریع

صفحه درخواست پیش فاکتور درب و پنجره رفتن به صفحه دانلود کاتالوگ پنجره تانسو
برای مشاوره آنلاین در واتساپ کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا