مقالات

تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره Upvc به چه شکل است؟

با رشد روزافزون پنجره های دوجداره با سیستم UPVC و آلومینیوم، مجموعه پنجره تانسو آماده است تا با افراد متخصص، پروژه های شما را به بهترین شکل انجام دهد تا به اهداف و مأموریت خود در راه ایمن سازی پنجره های ایران برسد.

شیشه دوجداره نیاز به افراد متخصص و باتجربه ای دارد که مشکلات پنجره شما را به خوبی بشناسند و بتوانند آن را حل کنند. رگلاژ پنجره به معنای تنظیم دقیق قطعات برای انجام عملکرد صحیح در پنجره دوجداره است. کارایی پنجره دوجداره Upvc به شرح زیر دو قسمت ثابت و بازشو است.

بررسی رگلاژ بودن پنجره با یک تست ساده!

لنگه پنجره باز شونده شما باید در هنگام بسته شدن از نفوذ گرد و غبار، سرما، گرما محافظت شود و باید عایق بندی در این مورد باشد، که به راحتی می توانید با آزمایش شعله و آوردن شعله کوچک یک فندک در مقابل پنجره باز و همچنین محل چسب متوجه شد.

در صورت حرکت یا خاموش شدن شعله، عایق بندی پنجره شما باید توسط متخصصان بررسی شود. از عوامل مهم در این منطقه می توان به چسب و عایق بندی پنجره و آب بندی و اتصالات اشاره کرد. این آیین نامه را به گروه صنعتی پنجره تانسو بسپارید.

چسب عایق به اتصال پنجره به قاب آهنی سازه ساختمان شما کمک میکند. در صورت آزمایش شعله فندک و حرکت شعله، باید با چسب لاستیکی سیلیکون استاندارد دوباره آن را آب بندی کرد. شعله و حرکت شعله باید توسط متخصصان بررسی شود و در صورت پارگی یا خرد شدن پروفیل و یا چسب آن بخش با تعویض جایگزین شود.

اتصالات

اگر دهانه های پنجذه هنگام باز شدن نقطه برخورد دیگری دارند، باید لنگه پنجره توسط متخصصان تنظیم شود و تنظیم کلی لنگه پنجره از نقاط مختلف مانند تنظیم شیشه و اتصالات است که با توجه به نیاز پنجره تنظیم می شود و باعث می شود جریان عایق سازی پنجره به درست انجام شود.

دلیل نیاز به تنظیم شیشه های دو جداره

پنجره های دوجداره از مواد استاندارد ساخته شده و توسط ماشین آلات و متخصصان معتبر مونتاژ می شوند.شرکت های تولید کننده پنجره مانند خیاط هایی هستند که باید مراقب تمامی متریال های مورد استفاده خود باشند تا بتوانند به عهد خود نسبت به کارفرما پایبند بمانند.

اندازه گیری های کامل، برش و دوختن پروفیل ها باید به صورت تمیز انجام شود و پس از مونتاژ پنجره استاندارد ساخته شده از نسل بهترین پنجره های دوجداره با حمل و نقل مناسب به پروژه منتثل شود و در نهایت پس از نصب مابقی کار ها بر روی آن انجام گیرد.

پس از بررسی چک لیست نهایی پنرجه برای نصب در پروژه آماده میشود و مدیر پروژه با بررسی حالت باز و بسته شدن پنجره و سلامت کلی شیشه و آب بندی پنجره ها را تحویل میگیرد.

نیاز به تعمیر و رگلاژ پنجره دارید؟

اگر شما هم به دنبال متخصصی هستید که بتوانید به او اعتماد کنید و بررسی پنجره های خود را به او بسپارید تیم حرفه ای پنجره تانسو در خدمت شماست تا  با گروهی از حرفه ای ها به رفع مشکلات پنجره های شما و تعویض قطعات لازم بپردازد با ما تماس بگیرید.

برای تماس با ما کلیک کنید.

دسترسی های سریع

صفحه درخواست پیش فاکتور درب و پنجره رفتن به صفحه دانلود کاتالوگ پنجره تانسو
برای مشاوره آنلاین در واتساپ کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا