مقالات

تاثیر یراق در پنجره دوجداره

تأثیر اتصالات روی پنجره دوجداره UPVC:

همانطور که از کلمه پنجره عایق پی وی سی دو جداره مشاهده می شود ، یکی از مهمترین و اساسی ترین خصوصیات اینگونه پنجره ها عایق بودن آن است که از دود ، گرد و غبار و سر و صدا در خارج از دستگاه جلوگیری می کند.با توجه به مطالب فوق ، این س arال مطرح می شود که چگونه می توان اتصالات خوبی برای پنجره های دو جداره PVC پیدا کرد؟

یا لحظات مهم برای حضور پنجره های دو جداره چیست؟

اتصالات خوب برای پنجره های دو جداره PVC باید انتظارات زیر را برآورده کند:

حمل و محدود کردن وزن درب بازشو و شیشه و سایر موارد ضروری:

از آنجا که پنجره های دو جداره به درخواست مهندسان ، معماران و مشتریان در اندازه ها و اندازه های مختلف ساخته می شوند ، قطعاً اندازه کرکره های پنجره یکسان نیست و بنابراین وزن هر کرکره بسته به میزان مصرف و نوع پروفیل و شیشه متفاوت است.

بنابراین ، برای هر پنجره باید اتصالی مناسب را انتخاب کنید که بتواند وزن را تحمل کند و با گذشت زمان منجر به سقوط پنجره ها با شیشه های دو جداره نشود. این امر می تواند باعث شود که کرکره از رگولاتور خارج شود و این امر هنگام باز و بسته شدن پنجره دو جداره PVC باعث ایجاد مشکلات زیادی می شود.

متأسفانه امروزه استفاده از اتصالات نامناسب برای کاهش هزینه پنجره بسیار متداول است ، در حالی که در پنجره های دو جداره با تغییر در ارتفاع و عرض دهانه ، مکانیسم نصب نیز به دلیل وزن حمل تغییر می کند. اما این امر به دلیل کم هزینه بودن ویندوز بسیار مورد توجه قرار نمی گیرد.

آب بندی کامل پنجره های دو جداره:

در زندگی صنعتی و شهری امروزه ، یکی از مهمترین موارد جلوگیری از گرد و غبار و آلودگی هوا در ساختمان است که بسیار مهم است.
اگر اتصالات مطابق با استانداردهای موجود ساخته نشوند، عملیات نصب بین لاستیک آب بندی و پروفیل به درستی انجام نمی شود و در نتیجه شیشه دو جداره تولید شده به درستی انتظارات این بحث را برآورده نمی کند.

لازم به ذکر است که در بحث آب بندی ، همانند بحث قبلی ، اگر از اتصالات مناسب بسته به اندازه ارسی استفاده نشود ، بحث آب بندی پنجره به درستی انجام نمی شود.

ایمنی و سرقت شیشه های PVC:

مسئله ایمنی و سرقت در همه انتخاب های انسان نقش مهمی دارد ، همانطور که هنگام خرید ماشین ، خانه و غیره به این مسئله توجه ویژه ای می کنید. اتصالات مورد استفاده در پنجره های دو جداره PVC باید به گونه ای طراحی شوند که ورود افراد از خارج به داخل غیرممکن است، که توسط طرح خاص و هندسه در مکانیسم اتصالات پذیرفته شده است.

به عنوان مثال، وجود صفحات و قفل های قارچی باعث می شود که قفل ها با یکدیگر برخورد کنند و هیچ کس قادر به باز کردن پنجره نیست ، حتی با خنجر و سایر ابزارهای بیرون.

مقاومت اتصالات در برابر همه شرایط آب و هوایی و خوردگی:

با توجه به تنوع آب و هوا در منطقه ما ، و همچنین وجود سرما و گرما ، رطوبت و بارش ، اتصالات انتخاب شده باید در برابر این مشکلات مقاوم باشند تا باعث خوردگی اتصالات یا درگیری بین اتصالات در شیشه های دو جداره پنجره های پی وی سی. وقت تلف نکنید

صافی و سهولت استفاده:

به طور معمول ، اتصالات پنجره باید به گونه ای کار کند که باز و بسته شدن پنجره به راحتی و با کمترین فشار فیزیکی روی دسته انجام شود ، تا افراد بتوانند به راحتی از نوع آستانه های پنجره استفاده کنند.

نوع اتصالات پی وی سی مورد استفاده در “گروه پنجره تانسو

با توجه به موارد ذکر شده ، نوع سخت افزار ارتباط مستقیمی با کیفیت و استفاده از پنجره های دو جداره پی وی سی دارد.
فاراد در تولید پنجره های خود از معتبرترین اتصالات جهان استفاده می کند ، از جمله اتصالات شرکت روتو آلمان (Roto) که قدیمی ترین طراح و مبتکر اتصالات لیفت اند ساید در جهان است.

همچنین کلیه موارد مربوط به وزن ، دقت آب بندی ، ایمنی و سرقت ، سهولت استفاده و صاف بودن به بهترین شکل ممکن کنترل می شود.

اتصالات روتو همچنین بیش از ۲۰۰۰ ساعت آزمایش خوردگی در لعاب PVC (آزمایش آب و نمک) را پشت سر گذاشته اند ، در حالی که هیچ اتصالی در جهان بیش از ۸۰۰ ساعت آزمایش خوردگی (آب و نمک) را پشت سر نگذاشته است.

امیدواریم با در نظر گرفتن موارد فوق در انتخاب اتصالات مناسب در پنجره پی وی سی با شیشه دو جداره دقت لازم را داشته باشید.

دسترسی های سریع

صفحه درخواست پیش فاکتور درب و پنجره رفتن به صفحه دانلود کاتالوگ پنجره تانسو
برای مشاوره آنلاین در واتساپ کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا