مقالات

تاثیر گاز آرگون در شیشه های دوجداره منازل

در این مقاله کوتاه می خواهیم به تأثیر گاز آرگون بر روی پنجره های دو جداره بپردازیم. همانطور که می دانید ، شیشه ۸۰٪ از پنجره را پوشش می دهد ، بنابراین انتخاب یک پنجره استاندارد دو جداره با تزریق گاز آرگون برای پنجره ما هنگام خرید یک پنجره دو جداره عایق بندی شده بسیار مهم است. ما را با یک پنجره عایق راضی کنید.

نقش گاز آرگون در شیشه دو جداره:

۱- آرگون یک گاز بی اثر است. بنابراین ، با تزریق گاز آرگون بین فضای بین دو شیشه ، هیچگونه تبادل شیمیایی بین شیشه و چسب ، اسپیسر و چسب ، اسپیسر و شیشه و سایر لوازم جانبی بین فضای شیشه دو جداره انجام نمی شود.

۲- ضریب انتقال حرارت در گاز آرگون بسیار کمتر از هوا است. با تزریق گاز آرگون ، هوا از طریق دیواره شیشه خارج می شود ، بنابراین با جایگزینی آرگون در فضای بین دو صفحه ، ضریب انتقال حرارت نیز کاهش می یابد ، به این معنی که آرگون از انتقال سریع گرما و سرما از دیواره داخلی به دیواره جلوگیری می کند دیوار خارجی. و بالعکس. در واقع ، به عنوان یک عایق سرد و گرم عمل می کند.

۳- سرعت صدا در آرگون کمتر از هوا است. بنابراین ، صدا با شدت و سرعت کمتری از آرگون عبور کرده و از شدت آن گرفته خواهد شد. بنابراین ، آرگون همچنین می تواند به عنوان یک عایق صدا عمل کند

۴- خاصیت بی اثر آرگون به گونه ای است که اجازه تعرق و تراکم بین شیشه های شیشه را نمی دهد. البته نقش رطوبت گیر که در داخل اسپیسرهای آلومینیومی تزریق می شود ، برای ورود رطوبت بین پنجره های دو جداره بسیار مهم است.

با توجه به موارد فوق ، می توانید تأثیر گاز آرگون بر روی پنجره های دو جداره را درک کنید. بنابراین هنگام خرید پنجره های دو جداره و پنجره های upvc حتماً از فروشنده در مورد پنجره های دوجداره کاملاً صنعتی مانند پنجره تانسو سوال کنید.

 

دسترسی های سریع

صفحه درخواست پیش فاکتور درب و پنجره رفتن به صفحه دانلود کاتالوگ پنجره تانسو
برای مشاوره آنلاین در واتساپ کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا