مقالات

سوالات متداول پنجره های دوجداره یو پی وی سی

در این مقاله ما سوالات متداول در مورد درب و پنجره های دارای دوجداره upvc ، که مربوط به مزایا و معایب آن است ، خواهیم پرسید. ما همچنین قصد داریم این محصول را با سایر محصولات مقایسه کنیم تا کاربر با این مدل از ویندوز آشنا شده و انتخاب خوبی داشته باشد.

۱- موقعیت پنجره دو جداره upvc از نظر هزینه در مقایسه با سایر محصولات کجاست؟

این محصول مانند سایر محصولات دارای قیمت های مختلفی است و اختلاف قیمت به عوامل مختلفی از جمله نوع پروفیل upvc استفاده شده ، اتصالات مورد استفاده و نوع طراحی بستگی دارد. هنگام خرید حتما توجه داشته باشید که تمام جزئیات در فاکتور شما گنجانده شده است که ممکن است شامل قیمت پروفیل ، قیمت پنجره های دو جداره ، قیمت اتصالات ، هزینه نصب پنجره ، تحویل و مالیات بر ارزش افزوده باشد.

اگر می خواهید محصولات را با یکدیگر مقایسه کنید ، به این نکته توجه کنید که پنجره هایی که منحصراً از آلومینیوم دو جداره ساخته می شوند ، معمولاً دارای سه دسته با کیفیت و وزن های مختلف هستند. نوع بد آن معمولاً برای پنجره های بسیار کوچک است و همچنین نوع با کیفیت متوسط ​​برای پنجره های بزرگتر و همچنین پنجره هایی که دارای ورق ضخیم تری هستند و برای درب نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

متاسفانه برخی از فروشندگان از مدل های ضعیف این نوع پنجره ها برای واحدهای بزرگ استفاده می کنند که تحمل وزن پنجره های دو جداره را ندارند ، زیرا وزن این پنجره ها زیاد است و این پنجره ها ارزان هستند. این محصول بیشتر به مشتری تحویل می دهد.

در برخی موارد حتی از قراضه آلومینیوم نیز برای این منظور استفاده می شود که کاربری که قصد ساخت چنین پنجره هایی را دارد باید به این مشکلات توجه کند. به طور کلی، اگر تصمیم به مقایسه دارید ، اگر آلومینیوم از کیفیت متوسطی با شیشه دوجداره برخوردار باشد ، در این صورت قیمت پنجره های دو جداره برابر با شیشه خواهد بود.

۲- چه مصالح و مصالحی برای درب و پنجره در حال حاضر از نظر وزارت مسکن و شهرسازی قابل تأیید است؟

طبق آخرین تصمیم هیئت وزیران در اکتبر ۱۹۸۸ ، تمام تولیدکنندگان انبوه موظف به استفاده از پنجره های دوجداره صنعتی هستند و فقط مواد و مواد مورد استفاده برای این کار ، پنجره های دوجداره و ترموپوز آلومینیوم قابل تأیید است. بودن.

۳- شکست حرارتی آلومینیوم چیست؟ تفاوت قیمت در مقایسه با سایر محصولات چیست؟

آلومینیوم حرارتی نوعی آلومینیوم است که در آن مواد پلیمری تزریق می شود. این محصول از عایق بندی بسیار خوبی برخوردار است و از نظر مصرف انرژی نیز عملکرد خوبی دارد اما از نظر قیمت ، پنجره های دو جداره upvc بسیار مقرون به صرفه تر از آلومینیوم هستند.

۴- دلایل تفاوت قیمت بین شرکتهای مختلف تولید کننده پنجره دوجداره upvc چیست؟

  • نوع پروفایل های upvc استفاده شده
  • اتصالات دست دوم و آلمانی یا ترک خورده و درجه دار.
  • نوع شیشه دو جداره صنعتی مورد استفاده
  • تولید با کیفیت خوب ، از جمله جوشکاری در گوشه پنجره ها ، لاستیک های آب بندی شده گالوانیزه و استفاده شده
  • خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش

مهمترین آنها نصب استاندارد این پنجره ها و همچنین استفاده از کف رس از روی پل و چسب ماستیک و پیچ های مخصوص نصب شده در فواصل منظم است.

۵- چرا شرکت گاز اغلب از شیشه دوجداره شکایت می کند و دلیل آن چه می تواند باشد؟

شرکت گاز معمولاً از خانه هایی که سیستم گرمایشی آنها گازی است شکایت دارد و تقصیر آنها در شیشه های دو جداره این است که مبادله هوا انجام نمی شود. این مشکل کاملاً قابل توجیه است ، اما مشکل ایجاد شده با ایجاد یک دریچه کوچک به راحتی قابل حل است. در مورد نوع درب و پنجره های ریلی نیز می توان گفت ، با توجه به اینکه این اختلاف از خصوصیات این پنجره هاست ، بنابراین باعث تبادل هوا می شود. این مشکل فقط در صورتی حل می شود که یکی از آستانه های در و پنجره ریل باشد.

۶- آیا می توان رنگ پروفایل های پنجره upvc را تغییر داد؟

بله ، زیرا برخی از مدل های پروفیل مورد استفاده برای این نوع پنجره ها شرایط هواشناسی در ایران را ندارند و برای هوای گرم و خشک ایران مناسب نیستند و در طولانی مدت و پس از شستشو امکان پذیر است. با وجود مواد حاوی اسید قوی یا مواد قلیایی ، مانند انواع شوینده ها و مواد تمیز کننده ، لایه سطحی برداشته می شود و همچنین در صورت قرار گرفتن در معرض نور شدید خورشید زرد شدن نیز امکان پذیر است. بنابراین بهتر است شواهدی در این زمینه ارائه دهیم که مشخصات مورد استفاده مطابق با شرایط هواشناسی ایران است و ثابت شده است.

دو عامل بسیار مهم برای تغییر رنگ یا عدم تغییر رنگ پروفیل های upvc ، عوامل تعیین کننده هستند که درصد و نوع اکسید تیتانیوم مورد استفاده در این پروفیل ها است.

بهتر است از پروفیل های upvc که کلاس A هستند و در کشور ساخته می شوند استفاده کنید. فاراد پنجره نمایه upvc Vista Best را ارائه می دهد زیرا اکسید تیتانیوم آن کرونوس اتریشی است.

۷- آیا پنجره های double-upvc بعد از مدتی خراب می شوند؟

مواد upvc پلاستیکی هستند و خاصیت پلیمری دارند و مواد پلاستیکی خاصیتی دارند که به طور ذاتی تغییر شکل می دهند ، خصوصاً اگر شیشه های دو جداره سنگین روی آن قرار بگیرند. برای رفع این نقص از ورق گالوانیزه داخل پروفیل استفاده می شود که باید از ضخامت مناسبی برخوردار باشد. متأسفانه برخی از تولیدکنندگان این مشکل را در نظر نمی گیرند و در نهایت محصول را با قیمت پایینتری عرضه می کنند.

مشتری در ابتدا متوجه این موضوع نخواهد شد (البته اگر به سطح مقطع پروفیل نگاه کنید و پیچ هایی روی آن مشاهده نکنید ، باید مطمئن شوید که داخل آن گالوانیزه نیست) و اگر در طولانی مدت آن را نادیده بگیرید اجرا کن. عواقب آن می تواند شخصی باشد. طراحی مناسب درب و پنجره راه حل مناسب دیگری برای حل مشکل افتادن پنجره است.

اگر لعاب خارج از حالت استاندارد و ابعاد آن ساخته شود ، قطعاً سقوط خواهد کرد. کیفیت لولاهای مورد استفاده برای پنجره نیز بسیار مهم است. بنابراین ، قطعاً به مشتریانی که قصد خرید دارند ، توصیه خواهیم کرد موارد فوق را به خوبی دنبال کنند. مورد دیگری که بسیار مهم است نوع و ضخامت گالوانیزه و همچنین یکپارچگی آن است که در داخل پروفیل های upvc استفاده می شود. چیزی که شما را تضمین می کند و برای همیشه شما را فراهم می کند تولید خوب و مواد خوب و همچنین نصب خوب پنجره ها است.

۸- آیا نصب پنجره های دو جداره upvc آسان است؟

نصب درب و پنجره های upvc و همچنین کارهای مختلف دیگر ، احتیاج به حرفه ها و ترفندهای خاصی دارد که باید رعایت شود. بهتر است نصب این پنجره ها را به شرکتی بسپارید که آموزش های ویژه ای را در این زمینه دیده و تیم آن تجربه کافی در این زمینه را دارند. کار نصب باید با رعایت کامل استانداردهای Ral آلمان انجام شود. همچنین اگر می خواهید در مورد نصب این ویندوز اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید به قسمت مقالات سایت مراجعه کرده و در مورد نصب استاندارد ویندوز upvc اطلاعات کسب کنید.

۹- آیا نوع کف و نوع و ماستیک آن در هنگام نصب نیز در کیفیت نصب تأثیر دارد؟

برای اینکه بعد از نصب پنجره های دو جداره دوجداره upvc به بهترین وجهی آب بندی و عایق بندی شوند ، باید اطراف آنها را با کف و ماستیک مخصوص پوشانده شود. کف باید خاصیت حجمی داشته باشد. وقتی ناحیه نصب کمی مرطوب باشد ، فوم حجیم تر و پرتر خواهد بود. مناسب بودن نوع بنه مورد استفاده نیز بسته به محل نصب متفاوت خواهد بود. به این معنی ، هر یک از سطوح مانند سنگ ، گچ یا کاشی و غیره یک بنه مخصوص وجود دارد.

این ترک ها به دلیل جعل امکان ترک خوردن دارند. البته مدل هایی از ماستیک وجود دارد که خاصیت ارتجاعی دارد و مدل های دیگر آن به صورت خمیر است. بنابراین ، نصب کننده باید مطابق وظیفه فرعی از ماستیک مناسب استفاده کند. چند نکته بسیار مهم در این زمینه وجود دارد که باید آنها را بخاطر بسپارید. یکی از مهمترین عوامل آب بندی و آب بندی شیشه های دو جداره نوع کف و مقدار آن است.

 

دسترسی های سریع

صفحه درخواست پیش فاکتور درب و پنجره رفتن به صفحه دانلود کاتالوگ پنجره تانسو
برای مشاوره آنلاین در واتساپ کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا