مقالات

عوامل تأثیر گذار بر قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی

با توجه به تنوع زیاد پنجره های دو جداره و شرکت های ارائه دهنده این محصول و قیمت های مختلفی که از سوی این شرکت ها ارائه می شود ، داشتن مقاله کوتاه در مورد عوامل موثر در قیمت پنجره ضروری بود. شیشه دو جداره پی وی سی با این امید که توانسته ایم مشتریان عزیز را در انتخاب پنجره پی وی سی کاملا عایق بندی شده با شیشه دو جداره با قیمت مناسب راهنمایی کنیم.

 

عوامل موثر بر قیمت پنجره های دو جداره UPVC:

  1. نوع پروفیل UPVC
  2. نوع مواد مصرفی در پنجره
  3. نحوه تولید آن به وسیله دستگاه های روز دنیا
  4. روش نصب پنجره
  5. نوع شیشه دو جداره استفاده شده

در زیر شرح مختصری از عناوین مشخص شده این موارد وجود دارد:

نوع پروفیل PVC استفاده شده:

پروفیل PVC که برای پنجره خود انتخاب کرده اید باید برای شرایط آب و هوایی ایران ساخته شده و دارای استانداردهای مربوطه باشد که یکی از معتبرترین آنها استاندارد RAL آلمان است و باعث تغییر رنگ یا ترک خورشید می شود. سطح آن را خورده نکنید.

قیمت پروفیل های upvc با توجه به عوامل خاصی در نظر گرفته می شود که شامل نوع لاستیک گالوانیزه و آب بندی با توجه به طول متر است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقالات “استاندارد پروفیل های UPVC” و “تولید پروفیل های UPVC با کیفیت” مراجعه کنید.

نوع مواد مصرفی:

یکی از مهمترین عوامل تأثیرگذار در قیمت پنجره های دو جداره بعد از مشخصات ، انتخاب نوع اتصالات است که کاربران گران قیمت می توانند با توجه به نیاز خود از مدل های مختلف استفاده کنند (مدل های باز شونده) و همچنین نوع اتصالات مورد نظر خود را انتخاب کنید. خواستن

فاراد استفاده از اتصالات ROTO آلمان و همچنین اتصالات ترک خوردگی VHS را به مشتریان خود ارائه می دهد. این دو مدل اتصالات عملکرد بسیار خوب و عالی دارند و در نصب و اجرای پنجره های upvc مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت اتصالات بسته به موارد مختلف از جمله نوع سوراخ و همچنین ارتفاع و عرض این اتصالات می تواند متفاوت باشد و از قیمت ۱۵۰۰۰ تن شروع می شود و به مرز ۱.۸۰۰.۰۰۰ تن می رسد.برای کسب اطلاعات بیشتر ، می توانید به مقاله نحوه انتخاب یک پنجره مناسب مراجعه کنید.

تأثیر روش تولید بر قیمت پنجره های دو جداره PVC:

هنگامی که بهترین مواد اولیه را انتخاب کردید ، باید این کار را به یک تولید کننده ذی صلاح بسپارید تا او بتواند یک پنجره کاملا عایق PVC با دو جداره تولید کند.

در اینجا می توان به عوامل مختلف و مهمی در تولید انواع پنجره ها اشاره کرد که یکی از آنها گالوانیزه سازی داخلی پروفیل های PVC است که با توجه به ضخامت ۱.۵ یا ۱.۲۵ باید U شکل باشد. فضای داخلی پروفیل باید یکپارچه شود و همچنین عامل مهم دیگری که در تولید پنجره های دو جداره مهم است ، نوع لاستیک آب بندی و محکم بودن ، که باید با دقت انتخاب شود.

نکته دیگر در مورد استانداردهای تولید پنجره این است که توسط چه دستگاه هایی و تحت چه شرایطی تولید می شود. قیمت تولید با توجه به این شرایط متفاوت است. نکته مهم دیگری که در این زمینه باید به آن توجه شود بررسی کیفیت جوشکاری در گوشه ها و تمیزی آنها و به دنبال آن لاستیک های گالوانیزه و آب بندی و ضد آب است.

تأثیر روش نصب بر قیمت پنجره های دو جداره پی وی سی:

یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار در هزینه کل پنجره های دو جداره PVC از نوع نصب است.اگر پنجره دو جداره در شرایط استاندارد کاملاً نصب شده باشد ، در صورت استفاده از بهترین مواد اولیه و بهترین دستگاه های تولید کننده.

اگر پنجره در شرایط کاملاً استاندارد انجام شود ، اگر بهترین پنجره را انتخاب کنید ، عایق بندی کاملی از گرما و صدا است ، اما اگر همان پنجره به روشی غیر استاندارد نصب شود ، هرگز نمی تواند انتظارات شما را برآورده کند.

برای کسب اطلاعات در مورد استانداردهای نصب پنجره های PVC با شیشه دوجداره ، می توانید به مقاله “روش صحیح نصب ویندوز” مراجعه کنید.

تأثیر نوع شیشه دو جداره مورد استفاده در قیمت پنجره های دو جداره PVC:

واضح است که بیشترین درصد (۸۰٪) پنجره شما با شیشه پوشانده شده است ، بنابراین در انتخاب نوع شیشه باید بسیار مراقب باشید و باید توجه داشت که عامل دیگری در قیمت پنجره شما در انتخاب نوع آن تأثیر دارد. از شیشه

به عنوان مثال واحد دو جداره هر متر مربع A تومان و شیشه کارگاهی با شیشه دوجداره که فقط ۲ دیوار شیشه ای است ، هر متر مربع B تومان است. گاز آرگون تزریقی هرگز نباید دور ریخته شود.

یکی از مهمترین عوامل کاهش آلودگی صوتی تا ۸۰٪ شیشه است. اگر می خواهید در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید به قیمت محصولات فراد پنجره مربوط به شیشه دوجداره مراجعه کنید.

دسترسی های سریع

صفحه درخواست پیش فاکتور درب و پنجره رفتن به صفحه دانلود کاتالوگ پنجره تانسو
برای مشاوره آنلاین در واتساپ کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا