پروفیل مصرفی وین تک

پروفیل مصرفی وین تک

آشنایی و معرفی پروفیل وین تک:

تولیدات وين تک با بيش از ۳۰ سال سابقه توليد , با توجه به كيفيت بالا و رعايت استانداردهای واجب در فرآیند توليد، به بيش از ۶۰ كشور صادر مي شود . اين تیم جهت سرويس دهی مناسب به مشتريان خود،  علاوه بر كارخانجات توليدي خویش در كشور تركيه ( شهر آنتاليا ) و همچنین در شش كشور آلمان، روسيه، اوكراين، هندوستان، آذربايجان و تونس و چند وقتی در ايران كارخانجات توليدی ايجاد كرده و در ۵۴ كشور دفتر های فروش همانند پنجره تانسو در تهران، انبارهای تولیدات و شبكه های نمايندگی فروش داير كرده است.

 

طراحی و سیستم تولید پروفیل:

طراحی پروفيل های وين تک امكان نصب گونه های يراق آلات و ايجاد بازشوهاي متنوع را در سيستم هاي درب و پنجره upvc مهیا مي كند . به کارگیری از يراق آلات استاندارد در افزایش كيفي درب و پنجره هاي upvc اثر گذار بوده و رعايت نكات فني و پهناي بازشو، وزن شيشه هاي لنگه بازشوها در تعیین مدل يراق آلات از نكات حائز اهميت است.

 

دارا بودن از استاندارد های جهانی و ایرانی!

وین تک با بهره گيری از بهترين مواد اوليه كه قبل از ارائه به خطوط توليد در آزمايشگاه مورد آزمایش های كيفی و کمی قرار می گيرد همچنین با تلفيق مديريت هدفمند و تكنولوژی برتر در توليد، مفتخر به دريافت بيش از ۱۳ استاندارد و و گواهينامه فني دارای اعتبار شده‌است كه از جمله آن ها می توان به استانداردهای ift ROSENHEIM , RAL و گواهينامه های ايزو ۹۰۰۱ و ايزو ۱۴۰۰۱ اشاره كرد که به نوبت خود بسیار مهم هستند.

 

عایق گرمایی-سرمایی و صوتی!

درب و پنجره هاي دوجداره upvc عايق حرارتي می‌باشند. متريال مصرف شده از آنان می تواند در شرايط طاقت فرسا جوی نظیر رطوبت بسیار بالا , آب و هوای خشك و گرم، دماي زير صفر و يا حرارت بسيار بالا ظاهر خویش را نگهداری نمايد. اين شرايط تأثيری بر محصول ها ساخته شده از يو پی وی سی ندارد و اين محصول ها مي توانند ساليان متوالی فارغ از تغيير شكل يا هر مدل ايرادی بدون نياز به نگهداری و بررسی به كار خویش ادامه دهند.
همچنين اين در و پنجره ها در قبال حریق و آتش سوزی ناگهانی مقاوم میباشند.

آزمايش های بسياری در اين زمينه بر روي آنان صورت گرفته شده‌است كه نشان مي دهد در و پنجره upvc در آتش سوزی، دافع حریق خواهد بود و باعث شعله ور تر شدن آتش نمی شود.

خاصيت اين مدل محصولات پایداری بالاي آن ها در مقابل  شرایط مختلف جوی است. گونه ساخت آن‌ها به نحوی است كه فاصله يا ترک براي شکافت آب در آن‌ها وجود نخواهد داشت و آب امکان نفوذ در آنها را پیدا نخواهد کرد. همچنين اين تولیدات خصلت ضدآب بودن را نيز دارند كه در شرايط آب و هوايی خاص بهترين انتخاب مدنظر محسوب مي شوند.

 

شرایط مناسب تر و بهتراین سبک پروفیل به دیگر پنجره ها:

درب و پنجره هاي “يو پي وي سي” نسبت به پنجره های چوبی، آلومينيومی و آهنی عايق هاي به مراتب بهتري میباشند. در تولید اين گونه پنجره ها , غالبا از شيشه دوجداره به کارگیری مي شود كه امكان رد و بدل شدن گرما يا سوز و سرما از محيط داخلی منزل به بیرون و يا بالعكس را تقريباً غير ممكن مي سازد. اين خاصيت عايق بودن براي به وجود آوردن محيطي آرامش بخش و همچنين پايين آوردن مصرف انرژي بسيار مورد پسند کارفرمایان است. در واقع يو پي وي سي به دليل اينكه هدایت کننده حرارت نيست ماده ای مطلوب براي كاهش مصرف انرژی نیز به شمار مي رود .

 

امنیت بهتر و مناسب تر نسبت به پنجره های قدیمی:

در برابر آلودگي صوتي نيز تولیدات ساخته شده از upvc عايق هاي بسيار مناسبی می‌باشند. همچنين اين تولیدها از ايمني بالايي برخور دارند. زيرا مكانيزم قفل و يراق آن ها بسيار كارآمد است، تخريب قفل و شكستن فریم upvc ورود به ساختمان كار چندان آسانی نیست!

 

همچنین می تواند با کلیک بر روی اینجا با سیستم های پروفیل وین تک آشنا شوید و اگر دوست داشتید با کلیک بر روی اینجا سری به سایت وین تک بزنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.