پروفیل مصرفی هافمن

پروفیل مصرفی هافمن

مطالب مورد نیاز برای آشنایی با پروفیل هافمن!

 

درب و پنجره‌های دوجداره upvc هافمن دارنده ویژگی‌های مثبتی است که بسیاری از اشخاص با دقت به معایب در و پنجره‌ های سابق مبادرت به نوسازی یا این که تعویض پنجره‌های سابق خویش و جایگزین کردن این دسته درب و پنجره‌های دوجداره upvc خواهند کرد.

در واقع درب و پنجره‌های سابق با توجه به ساختاری که داشتند مقابل رطوبت , دما , سوز و سرما و گرما و … پایداری خوبی نداشتند به همین دلیل از پنجره‌های دوجداره upvc هافمن جهت نوسازی یا تعویض درب و پنجره‌های سابق به کار گیری میشود تا معایبی که در قبل برای برخی از مشتریان آزار دهنده بوده است توسط این مدل پروفیل‌های upvc برطرف شود.

 

بیشتر با مزایای پروفیل در و پنجره هافمن آشنا شوید:

 

یک کدام از مزایای نوسازی درب و پنجره‌های دوجداره با به کار گیری از پروفیل‌های upvc هافمن عایق صدا و دما بودن آنها بوده و از این نظر ضمن صرفه جویی در مصرف انرژی به شما این قابلیت را خواهند بخشید تا هزینه‌های ناشی از مصرف انرژی را تا حد قابل توجهی کاهش دهید. پروفیل‌های upvc با ورود به صعنت درب و پنجره‌های دوجداره توانستند گام بزرگی در رابطه با رفع نیاز‌ها یا مشکلاتی که برای بخش اعظمی از افراد موجود هست بردارند.

 

این مدل پروفیل‌های پنجره‌های دوجداره با دقت به ساختار و متریالی که در آنها به کار رفته است دمای دور و اطراف خارج را به محیط درون انتقال نخواهند داد و همین نکته منجر میشود تا مصرف انرژی برای رساندن دمای محیط به دمای ایده آل کمتر شود و به همین ترتیب هزینه‌های ناشی از مصرف بیشتراز حد نیاز برای گرم کردن یا سرد کردن محیط به حداقل رسد .

 

آیا پنجره های دوجداره ساخته شده از پروفیل هافمن عایق صوتی هستند؟

 

البته یکی از دیگر از موضوعاتی که می بایست به آنان دقت ویژه داشت این نکته است که با دقت به ساختاری که در ساخت پروفیل‌های upvc هافمن به کار گیری میشود تا 70 % درصد از نفوذ صدا به درون محیط اداری یا سکونت شما خودداری می شود و همین امر منجر می شود تا با به کار گیری از پروفیل‌های مطلوب برای محیط مورد نظر خویش مخصوصاً در محیط‌های شهری یا حتی صنعتی آرامش محیط درون مراقبت شود .

 

برای نوسازی یا تعویض پنجره‌های سابق خود می توانید با حضور در نمایندگی‌های هافمن و مشورت کردن با متخصصینی که در نمایندگی‌های هافمن حضور دارند و شرح دادن وضعیت محیطی که قرار است برای آن از پنجره‌های دوجداره upvc استفاده شود . انتخابی مطلوب و متناسب با حالت خویش داشته باشید تا ضمن تعیین کردن پروفیل متناسب با ذوق خویش از نظر تخصصی و با اعتنا به نیاز‌های و انتظاراتی که دارید بتوانید شایسته ترین انتخاب ممکن را داشته باشید .

انتخاب پروفیل upvc هافمن جهت نوسازی یا تعویض پنجره‌های دوجداره :

 

پروفیل‌های upvc هافمن دارنده تنوع فراوان زیادی بوده و همین امر سبب می‌گردد تا هر سلیقه یا نیازی را بتواند برطرف نماید . با دقت به نکته‌ای که خدت شما عرض کردیم و همان طور که در بند بالا به آن اشاره کردیم برای سفارش دادن یا نهایی کردن فرآیند نوسازی یا تعویض پنجره‌های سابق قبلی از آن با مقدار زدن حدودی و معین کردن انتظاراتی که از پنجره‌های دوجداره خویش دارید , حتماً با متخصصینی که در نمایندگی‌ها حضور دارند مشورت‌های ضروری را انجام دهید و از در میان پیشنهاد‌های مربوط به وضعیت خود یک کدام از آن‌ها را تعیین نمایید .

 

اندازه زدن صحیح قبل از حضور در نمایندگی‌ها برای نهایی شدن سفارش:

 

یکی نکاتی می بایست به آن دقت ویژه داشته باشید و می تواند نقش مهمی را در کیفیت یا نتیجه نهایی کار داشته باشد . اندازه‌گیری درست میباشد , در واقع بسیاری از اشخاصی که قصد نوسازی یا تعویض پنجره‌های دوجداره خود را دارا هستند میزان زدن را به طور خطا انجام می دهند و اطلاعاتی که به متخصصان حاضر در نمایندگی‌های هافمن می دهند نادرست میباشد .

 

اندازه زدن صحیح برای نوسازی پنجره‌های قدیمی به اصطلاح می بایست از گچ تا گچ درگاه پنجره‌ها شکل بگیرد. برخی از کسانی که میزان گیری‌های اول را انجام می دهند و به متخصص ها اعلام مینمایند این فعالیت را به نادرست انجام میدهند و در واقع مقدار پنجره سابق را به ما می دهند. باز هم به‌این نکته اشاره می کنیم که برای نوسازی پنجره‌های سابق باید از گچ تا گچ اندازه‌ها را بگیرید .

 

همچنین با کلیک بر روی اینجا میتوانید بخشی سیستم های موجود شرکت ویستابست را مشاهده کنید و اگر دوست داشتید با کلیک بر روی اینجا سری به سایت هافمن بزنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.