پروفیل شرکت ویستابست

پروفیل شرکت ویستابست

معرفی پروفیل های شرکت ویستابست:

در این مقاله می خواهیم تا اطلاعاتی قابل توجه در مورد پروفیل ‌های در و پنجره دوجداره یو پی وی سی شرکت معروف و شناخته شده ویستا بست (VISTA BEST) خدمت شما کارفرمایان ارائه کنیم همچنین در رابطه با انواع مختلف سیستم پروفیل‌های شرکت ویستا بست توضیحات کامل، مفیدی و کارآمدی را در ادامه مقاله به اطلاع شما برسانیم تا ضمن بالا رفتن دانش شما در زمینه آشنایی با پروفیل های ویستا بست بتوانید بهترین انتخاب را در زمان حضور در نمایندگی‌هایی شرکت ویستا بست همانند مجموعه تانسو داشته باشید.

 

معرفی ویستا بست و سطح کیفیت پایه ای آن:

در ابتدا ضروری است که به این موضوع بپردازیم که پروفیل‌های ویستابست مانند دیگر پروفیل‌های شناخته شده در و پنجره دوجداره نظیر وینتِک و هافمن از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار بوده و علت بیشتر شناخته‌ شدن این برند به نسبت سایر برند‌های تولید کننده پروفیل‌های یو پی وی سی، کیفیت بالا در ساخت و استفاده از متریال درجه یک در روند تولید پروفیل ‌های upvc در کارخانه می‌باشد.

استفاده از ویستابست در دوباره سازی یا همان پنجره ها:

در دوباره سازی یا بازسازی به قول دیگر پنجره‌های قدیمی منازل با پنجره های جدید تعویض می شوند. بسیاری از افراد تحقیقات کاملی در زمینه برند‌های مختلف و مشهور پنجره‌های دوجداره upvc انجام می دهند تا بهترین انتخاب ممکن را مناسب با شرایط و وضعیت منزل خود انتخاب کنند.

همانطور که می دانید یکی از دلایلی که تعداد زیادی از افراد اقدام به تعویض یا دوباره سازی پنجره‌ های قدیمی منازل خود می‌کنند، صرفه جویی در هزینه در کنار تغییر محیط است که به شکلی این نوع پنجره‌های دوجداره باید با استفاده از بهترین متریال و با کیفیت ترین نوع موجود ساخته شوند تا بتوانند عمر بیشتر و کارایی بالاتری را برای شما به ارمغان بیاورند از همین جهت بسیاری از افراد حساسیت خاصی در هنگام بررسی و انتخاب دارند.

بازسازی آسان و بدون دردسر برای کارفرمایان عزیز:

یکی دیگر از مزیت‌هایی که در کنار فراوان پروفیل پنجره بوده و از اهمیت بالایی برخوردار هست روش نوسازی و جایگزین کردن پنجره‌های دوجداره به جای پنجره‌های سابق است.در واقع برای مرمت و جایگزین کردن پنجره‌های دوجداره upvc نیاز به هیچگونه تخریب یا هیچ کاری شبیه به آن نیست و اکیپ اجرایی که محل حضور پیدا میکنند با ساده ترین روش پنجره های منزل شما را تعویض میکنند.

در مورد مطلب بالا می بایست این مورد را در لحاظ داشته باشید که گذشته از حضور نصابان برای آغاز عمل می بایست تمامی لوازم را از یک و نیم الی دو متر دور و بر پنجره‌ها خلوت کرد تا ضمن سهولت فعالیت نصابان فعالیت با سرعت بالاتری دنبال شود.

در بالا نصاب‌هایی که برای انجام عملیات بازسازی در محل شما حاضر میگردند ، لاستیک های کناری پنجره ‌ها را باز میکنند و شیشه‌ها را از پنجره‌ها بیرون در آورده و در سطح سپس لنگه‌های بازشو پنجره‌ها را هم به همین شکل و در بخش نهایی بازسازی هم با به کار گیری از دستگاه‌های بروز صنعتی و اختصاصی شروع به برش کادر قاب دور پنجره‌های قدیمی شما خواهند کرد.

پس از انجام و گذراندن این فرآیند نوبت به قرار‌گیری قاب پنجره دوجداره میشود. کادر دور را نصب کرده و با استعمال از پیچ و چسب‌های مخصوص پنجره دوجداره کادر پنجره را در محل خودش نصب خواهند کرد.

آیا اثرات بازسازی با پروفیل ویستابست قابل دیده شدن خواهد بود؟

البته در مورد نوسازی پنجره‌های دوجداره یک کدام از سوال های مرسوم و شایعی که در میان کارفرما‌ها یا این که اشخاصی که قصد نوسازی را ‌دارند به ‌وجود میاید که با توجه و بخاطر داشتن توضیحاتی که در بند های بالا به آنان پرداختیم کمی از کادر پنجره دیرین باقی میماند.

آیا این اثرات در آخر عمل هم چشم خواهد شد؟ در پاسخ به‌این سوال بایستی بگوییم که با استعمال از پروفیل‌های L صورت یا این که پروانه‌ای میزان باقیمانده از کادر سابق پنجره‌ها پوشانده خواهد شد و ضمن پوشاندن باقی مانده‌های فریم پنجره سابق , معیار عایق بودن پنجره‌ها چه از دید صوتی , دمایی و رطوبت تا حد قابل توجهی بالا رفته و ظاهر زیبایی هم در آخر فعالیت به نمای داخلی خواهد بخشید.

 

 

همچنین با کلیک بر روی اینجا میتوانید بخشی سیستم های موجود شرکت ویستابست را مشاهده کنید یا اگر دوست داشتید سری به سایت ویستا بست بزنید بر روی اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.