توری پلیسه ضد حشرات پنجره تانسو برای در و پنجره دوجداره

توری پلیسه ضد حشرات پنجره تانسو برای در و پنجره دوجداره

توری پلیسه ضد حشرات :

توری پلیسه ضد حشرات قابلیت و امکان نصب بر روی گونه های درب و پنجره UPVC و همینطور در و پنجره های دیگر را داراست. این مدل توری پلیسه ای مزیت های منحصر به فردی به نسبت دیگر توری های مشابه دارا است. جنس این مدل توری پلی استرن است و در قبال نور و روشنایی خورشید و همینطور پوسیدگی بسار مقاوم است.

 

در رابطه توری پلیسه ضد حشرات

توری پلیسه ضد حشرات همانطور که از نامش پیدا است بازدارنده ورود حشره ها به خانه شما می شود قابل ذکر است که توری پلیسه ضد حشره مانع ورود گرد و غبار هم می شود.

درباره با توری پلیسه ضد حشره می بایست بگوییم که‌این مدل توری، قابلیت و امکان بازشدن و امکان دسترسی به پنجره بیرونی را دارااست و جلوی مشاهده کرد را نخواهد گرفت درصورتی که که توری های شبیه مثل توری ثابت، دارای امکان بازشدن نمیباشد، دسترسی به بخش های بیرونی پنجره نخواهید داشت و علاوه بر این ها جلوی دید را خواهد گرفت .

 

در و پنجره یو پی وی سی

توری پلیسه در طول به کارگیری، جلوی لنگه را تماما می پوشاند و در حین عدم نیاز به توری پلیسه ضد حشره ها داخل کاور خویش به راحتی جمع می شود و دیگر جایی را از منزل شما اشغال نمی‌کند و دیگر دیده نمی‌شود. علاوه بر مزایای بیان شده درباره با توری پلیسه ضد حبرای در و پنجره این مزیت بیان شده به تنهایی موجب ارتقاء ارتفاع قدمت توری ها خواهد شد.

 

راجع به توری پلیسه ضد حشرات :

توری پلیسه ضد حشره نسل جدیدی از توری های پلیسه برای در و پنجره دوجداره UPVC است که شیوه حرکت آن بدین شکل است که به طور دستی درسمت چپ و راست تکان می نماید.

این توری از محصولی از جنس پلی استرن است که دوده، چربی، گرد و غبار را به به خودش می‌گیرد همینطور قابل ذکر است که به جهت مدل جنس و نوع توری نیازی به شستشو ی آن وجود ندارد البته در شکل نظافت کردن آن، با جاروبرقی می توان این فعالیت را انجام اعطا کرد.

 

توری پلیسه ضد حشرات دارای یک فریم حفظ کننده است که در زمان عدم نیاز در فریم خود جمع خواهد شد و به کناره ای میرود تاهیچ مشکلی را برای شما ایجاد نکند.

 

توری پلیسه ای دارای دیگر مزایایی هم هست که در ادامه به صورت کوتاه به این مزیت ها برای شما اشاره ای خواهیم کرد.

 

مزایای توری پلیسه ای :

1- این توری پلیسه ای مغایر توری رولینگ محدودیت های اندازه ای را نداشته و در ابعادهای بزرگ هم قابل و ساخت و نصب خواهد بود و به راحتی میتوان در هر مکانی از آنها استفاده کرد.

2- جنس توری مصرفی به نحوی می‌باشد که در برابر نور و روشنایی خورشید مقاوم بوده و با گذشت زمان کارایی خود را از دست نداده و فرسوده نمیشود.

3- نظافت این طرح از توری پلیسه های ضد حشرات بسیار راحت استه و هیچ مشکلی را برای شما به وجود نمی آورد.

4- در قسمت بالا و زیر مکانیزم متحرک قلطک قرار داده می شود که سبب ساز روان تر شدن متحرک می‌شود و به آسانی تنها با اشاره دست حرکت میکند.

5- یراق آلات توری ساخت ترکیه، آلمان، اسپانیا بوده و آلومینیوم ها هم به همین ساخت کشور ‌ایران و کشور هایی همچون آلمان، ترکیه و اسپانیا میباشد.

6- توری پلیسه در و پنجره ساخته شده در مجموعه تانسو دربرگیرنده رنگ های مشکی، سفید، طرح چوب و آنادایز میباشد و با طرح دلخواه شما ساخته میشود.

 

اگر نیاز به مشاوره بیشتر یا توضیح بیشتری داشتید می توانید به صورت مستقیم با مدیریت فروش پنجره تانسو با شماره 09124589180 تماس حاصل کنید و راهنمایی دریافت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.