تاثیر پنجره upvc بر آلودگی هوا و آلودگی صوتی

تاثیر پنجره upvc بر آلودگی هوا و آلودگی صوتی

تاثیر پنجره upvc به چه شکل است؟

تاثیر پنجره upvc بر آلودگی هوادرب و پنجره ساختمان ها در ممعرض محل عبور و مرور جریان هوای خارج به درون میباشند به همین منظور ضروری است بدانید که یک کدام از مهم ترین کاربردهای درب و پنجره یو پی وی سی، تاثیر پنجره upvc بر آلودگی پرهیز از عبور گرد و غبار ، آلودگی ها و ذرات معلق موجود در محیط خارج است.

این عمل بدین شکل انجام می شود که در کلیه نوارهای درزگیر و مکانیزم قفل ها، یراق آلات و همه نوارهای آببند، چسب ضد آب بکار برده شده که استفاده از همین چسب ها در در و پنجره های upvc موجب شده‌است تا تاثیر پنجره upvc بر آلودگی های هوا بیشتر شود.

بطور کلی قابل ذکر است که با به کارگیری و استفاده از درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی هلی پن می توان محیطی بسیار سالمتر , آرامتر و زیباتر داشت و در حالتی‌که بدانیم که با مقداری هزینه و تعویض درب و پنجره های سابق خود به درب و پنجره های دو جداره یو پی وی سی چقدر میتوان این تاثیرات را کم کرد مسلما بلافاصله اقدام خوا هیم بخشید.

 

اثرات آلودگی صوتی بر وضعیت جسمانی و روانی افراد:

اثرات روانی صدا : صدا سبب بی دقتی و کم شدن فعالیتهای مغزی و ناهماهنگی کارهای فکری میگردد و تمرکز کلی شما را در هنگام کار یا استراحت بهم می زند.

اثرات عمومی صدا : صدای زیاد منجر به ظهور علائمی مانند تهوع، استفراغ و سرگیجه میشود که علت آن تحریکات بیش از اندازه و دائمی لابیرنت گوش میباشد که این نکته به شدت در محیط های صنعتی مهم و قابل تامل هست که بهتر است از پنجره سه جداره استفاه شود.

اثرات فیزیولوژیک صدا : صدا باعث افزایش ضربان قلب و بالا رفتن میزان اکسیژن مصرفی و افزایش فشار خون می‌گردد و اگر در محیط های کوچیک باشیم این افزایش های ناگهانی و نامناسب به شدت اذیت کننده می باشد.

 

حالا تاثیر پنجره upvc بر آلودگی صوتی بررسی کنیم:

با دقت به تحقیقاتی که متخصصان در مسئله تاثیر پنجره upvc بر آلودگی انجام داده اند، متخصصان بر این باورند که تاثیرات صدا های محیطی هرچند کوچک هم بر تندرست شخصی آدم تاثیرات مخربی دارا است و این مسئله مایحتاج به عایق کردن محیط معاش و کاری را هر چه بیشتر می کند.

به همین خاطر با پذیرش کردن این بحران می بایست به فکر راه حل بود که البته متخصصان مجموعه تانسو با ساخت و پباده سازی متریال گوناگون و همینطور استفاده از تاثیر پنجره upvc مورد بحث، صدا را تا مقدار زیادی کاهش داده اند و آرامش را برای شما به ارمغان می آورد.

استفاده از عایق های صوتی در حین ساخت به ایجاد محیطی آهسته یاری کرده و می‌تواند تا حد زیادی بازدارنده تبادل صوتی گردد اما در پژوهش ها بعمل آمده میتوان رویت کرد که میزان زیادی از صدا از روش پنجره های ساختمان انتقال می یابد که این امر ما‌ را به بکارگیری پنجره های دوجداره upvc که میتواند صدا را تا حد ۴۰ دسیبل کمتر کرده و مارا به میزان بسیار زیادی از آلودگی صوتی مراقبت کند.

 

آیا پنجره دوجداره upvc قادر به مهار آلودگی صوتی و هوا میباشد ؟

این کالا در برابر آلودگی محیطی و صوتی بسیار کارا بوده و در صورت ساخت و نصب درست میتواند تا ۸۰ % از آلودگی صوتی و محیطی بکاهد.

 

نکته مهم و قابل تحمل در مورد اندازه گیری آلودگی در اطرف محل زندگی شما!

تعداد خودرو های عبور از محل فاصله از خیابان آلودگی بر db
1500 خودرو 5 تا 12 متر 28 تا 29 db
1500 خودرو 12 تا 30 متر 30 تا 34 db
30000 خودرو 30 تا 80 متر 35 تا 39 db
30000 خودرو 80 تا 150 متر 40 تا 44 db

 

 

اگر نیاز به مشاوره بیشتر یا توضیح بیشتری داشتید می توانید به صورت مستقیم با مدیریت فروش پنجره تانسو با شماره 09124589180 تماس حاصل کنید و راهنمایی دریافت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.